• Přeskoč na obsah
 • Přeskoč na levé menu
 • Přeskoč na horní menu
 • Vision

  Volejte zdarma 800 500 600
  Sauna legend sliderSauna forte sliderSauna solide sliderSauna black slider  

  Společnost Horavia s.r.o. využivá informační systém Vision. 

  Vision Logo malé


     Ekonomický informační systém Olomocké firmy VISION. Společnost Vision Praha s.r.o. se zabývá tvorbou a implementací ekonomických a výrobních informačních systémů, dodávkami výpočetní techniky (výkonné síťové servery, pracovní a grafické stanice, hardwarové komponenty a periferie, sítě) a realizacemi integrovaných řešení. Kořeny společnosti sahají do roku 1992. Za více než 17 let působení na českém trhu se především díky kvalitním produktům podařilo vybudovat rozsáhlou klientelu čítající několik set zákazníků, a proto lze říci, že dnes patří Vision Praha s.r.o. k významným dodavatelů informačních systémů v segmentu středních a větších firem.
  Management kvality je certifikován podle norem 9001:2008 a všichni pracovníci společnosti znají politiku jakosti své společnosti a uplatňují ji v praxi.


  Ekonomický informační systém vision

  logo Harvia


  Sauna – přirozená  pohoda a relaxace  pro organismus.

  Harvia Oy činí z vytížených lidí současné doby lidi uvolněné a relaxované. Ve středu hektického života Vám Harvia sauna nabízí příležitost přirozeného stavu odpočinku plynoucí z tradice finské sauny a finského saunování.  V saunách firmy Harvia Vám doplňkové elementy z přírodních materiálů - dřevo, lávové kameny a voda svou kombinací umožní opravdové psychické i fyzické uvolnění.  

  Populární modely Harvia byly vyvíjeny pro každodenní užívání. Každá saunová kamna reprezentují nejvyšší technickou kvalitu. Saunová kamna nejsou pouze ekonomická k dennímu užití, ale také přináší dotek stylového designu do Vaší sauny a přináší Vám opravdový pocit osvěžujícího saunování. Velká nabídka výrobků uspokojí jak běžné uživatele tak i komerční provozovatele saun. Kontrolní jednotky saunových kamen přináší správné řešení pokud požadujete jednoduchou regulaci Vašich saunových kamen. Více na www.harvia.fi.    

  Již více než 60 let se ve světě používají sauny Harvia.
  Harvia vyvinula širokou škálu produktů do sauny pro potřeby různých typů saun. Společnost byla založená v roce 1950. Založil ji pradědeček Tapani Harvia a rozšiřoval svůj projekt po desetiletí z malé umělecké dílny až do vedoucího světového  producenta saunových kamen. Harvia zůstala finským rodinným podnikem a nyní zaměstnává více jak 300 lidí.


  cariitti logo

  Cariitti Oy je velmi známou rodinnou firmou, která se nalézá ve Finsku. Firma je specialistou na vývoj a výrobu optických světelných efektů a LED barevných světel pro sauny a koupelny. Cariitti Oy je průkopníkem v řešení osvětlení pomocí barevných efektů.

  Veškeré činnosti Cariitti jsou založeny na cestě v inovaci se silným důrazem na to, jaké má požadavky uživatel. Světelné efekty uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele. Cariitti je známo hlavně pro vysokou kvalitu u všech produktů a obsáhlé "know how".  V mnoha světových soutěžích získala společnost řadu ocenění dokonalosti a kvality.                   Cariitti ilustartivní obrázky1

   Populární modely výrobků nabízí i naše firma.  Více na www.cariitti.cz