• Přeskoč na obsah
 • Přeskoč na levé menu
 • Přeskoč na horní menu
 • Proč sauny od nás

  Volejte zdarma 800 500 600
  Sauna legend sliderSauna forte sliderSauna solide sliderSauna black slider  

   

   Loga obě Média BVV nahled arealu  
  O firmě Naše společnost v médiích Účasti na veletrzích

   

   

  Stojí za námi "rodina"   


   

    Harvia Oy je již 60 let stabilní rodinnou firmou, jakých není na světě mnoho. Firma je finským lídrem vě výrobě saun a světovou jedničkou ve výrobě saunových kamen. Harvia exportuje svoje výrobky do více než 50 zemí světa.

  Sauny Harvia vybavují velké množství světových hotelů. (Referenční list Vám rádi zašleme.)

  Harvia v současné době zaměstnává 250 zaměstnanců a roční obrat společnosti je přes 50 mil. EUR. Vedení firmy mají na starost čtyři sourozenci, z nichž každý má svou úlohu.                
  Generálním ředitelem firmy  je Risto Harvia. 

  Rodina Harvia
  Finskasauna LOGO


  Firma Horavia s.r.o. je autorizovaným  distributorem značky Harvia Oy pro Českou republiku. Od svého vzniku se firmě podařilo zajistit distribuční síť prostřednictvím obchodních partnerů.    Jako oficiální partner zastupujeme v ČR také  prodejce speciálních světelných efektů Cariitti Oy. Naším cílem je v České republice  distribouvat kvalitní výrobky pro výrobu saun a to s patřičnou úrovní technické podpory a služeb. Firma zajišťuje servis, pozáruční servis a odborné poradenství výrobků Harvia a  Cariitti. Přečtěte si naše reference

  Fecebook Finskasauna.czLinkedIn Finskasauna.czTweeter Finskasauna.czInstagram Finskasauna.czYoutube Finskasauna.cz

   


  Jsme členem asociace pro elektronickou komerci:

                                              Finskasauna.cz členové asociace pro el.komerci 3

   


   


  Firma Horavia s.r.o.

  Fotky z prodejny Finskasauna.cz

  Risto + Michal

  Asociace bazénů a saun České republiky (ABAS ČR) sdružuje provozovatele bazénů, saun, wellness a dalších regeneračních zařízení. ABAS ČR také profesně zastřešuje společnosti, které uvedené provozy projektují, staví, vybavují nebo pro ně zajišťují servis.

  Posláním asociace je rozvoj oboru. Mezi stálé činnosti patří i vzdělávání zaměstnanců a zájemců z oboru a poradenství včetně vypracovávání odborných posudků. ABAS ČR se podílí na tvorbě a novelizaci oborové legislativy a spolupracuje s orgány státní správy. Asociace je členem ISS (International Sauna Society - Mezinárodní asociace saun) a aktivně spolupracuje s Českou asociací wellness.

  Jsme členy asiciace bazénů a saun

  zelená firma 
     
  Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením 317 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce. apek
  Loga znacek_6 Sauny Harvia logo  Loga znacek9   Loga znacek4Loga znacek 6

  Tovarna na vyrobu saun HARVIA Muurame vyroba sauny Harvia postup vyroba sauny Harvia postup
  Harvia Oy,Muurame Výrobní hnízda Výroba světla do sauny
   

   

   

  Harvia Firma 2 Harvia Firma Harvia Firma 1


  Fotografie z veletrhů:  ForArch 2012-3

  ForArch 2012-2

  Veletrh Brno SHK IBF 2011

  Veletrh 2011

   

  Veletrh Brno SHK IBF 2010

   

  Veletrh Brno SHK IBF 2009

   

  Fotografie z prodejny:

  showroom-prodejna Brno Prodejna _galerie prodejny
  Showroom 2 Showroom 3
        
   

   

   

  Zboží z elektronického prodeje  můžete vrátit do 14 dní od převzetí (bez udání důvodu)   


   

   

  Pokud se tak rozhodnete, zašlete na naši adresu nejlépe doporučeně písemnou žádost s uvedením čísla objednávky, popř. čísla daňového dokladu a čísla účtu. Zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování a v původním obalu. Náklady na transport nese zákazník. Neposílejte zboží na dobírku, nebude převzato. Po obdržení vráceného zboží a kontrole jeho stavu Vám zašleme odpovídající částku zpět převodním příkazem (nebo poštovní poukázkou na Vaši adresu) do 30 dnů.

  Pokud bylo zboží objednáno spotřebitelem, v souladu s § 53 (7) občanského zákoníku ve znění pozdějších předpisů, může spotřebitel odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.


  Uplatní-li spotřebitel právo na odstoupení od smlouvy podle odstavce 7 § 53 občanského zákoníku, zákona č. 40/1964 Sb. v platném znění, má dodavatel právo na náhradu vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží a uvedením do původního stavu.

  Finskasauna.cz nakup bez rizika